fofr-nabytek.cz

Jednodveřová šatní skříň liana – bílá

Často hledaný výrobek Jednodveřová šatní skříň liana - od známého dodavatele DOL můžete koupit momentálně na webu pořád výhodně! V akci za cenu 4 046 Kč.
Jednodveřová šatní skříň liana - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 046

Úzká šatní skříň nabízí poměrně dost úložného místa. Součástí výrobku jsou čtyři police i šatní tyč. Můžete si tedy zvolit ze dvou způsobů využití prostoru skříně. Preferujete spíše skládání oblečení do komínků nebo raději listujete ramínky? Vzhledem k variabilitě modulů Liana si můžete poskládat sestavu skříní přesně podle svých představ a úložný prostor tak ještě znásobit.  Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v arktické bílé barvě. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. 

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry jednodveřové skříně Liana jsou 45×195,2x52cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.