fofr-nabytek.cz

Široká vitrína olaf – borovice andersen/dub nash

Exkluzivní produkt Široká vitrína olaf - borovice od výrobce se zárukou kvality DOL lze koupit v aktuální nabídce opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 6 455 Kč.
Široká vitrína olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
6 455

Jednoduchá elegance vitríny Olaf čerpá inspiraci z elementárního, ale funkčního skandinávského stylu. Tato krásná vitrína má prosklené dveře, které poskytují výhled na dvě skleněné police. Zde se bude skvěle vyjímat vaše kolekce knih, na které se tím pádem nebude sedat prach, jak je tomu u otevřených knihoven. Pokud si ale vitrínu Olaf postavíte do jídelny a vystavíte zde na odiv skleničky, vázičky, nebo zde uložíte talíře a prostírání, nejedna návštěva si všimne čistého a harmonizujícího stylu, který je schopna tato vitrína vytvořit.

 

Pod plnými dvířky, které nabízejí další užitečné úložné prostory, tvořící jeden celek dělený širokou policí, si povšimneme čtyř elegantních nožek v dekoru dub nash na kterých vitrína stojí. Tento dekor najdeme také na úchytkách a horní desce. Tělo v bílém provedení borovice andreas charakterizuje skandinávský styl. Olaf je krásná kolekce nábytku, navržená tak, aly vytvořila harmonický a sladěný vzhled vaší jídelny, obývacího pokoje i ložnice. K vitríně je možné dokoupit čtyřbodové LED osvětlení, které naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16 a 25mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry vitríny jsou 85x185x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.