fofr-nabytek.cz

Úzká komoda olaf – borovice andersen/dub nash

Exkluzivní produkt Úzká komoda olaf - borovice andersen/dub od dodavatele zboží DOL máte možnost nakoupit u nás právě ve slevě. Teď v akci 3 128 Kč.
Úzká komoda olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 128

Tato komoda disponuje dvěma otevřenými výklenky, které ve spodní části doplňují dvířka. I při zaplnění působí čistým dojmem a ladnými liniemi. Potěší vás neotřelým designem, který je inspirovaný nedalekou skandinávií. Bílý dekor borovice andreas je příjemně kombinovaný s teplým dekorem dřeva dub nash, který nalezneme na úchytce, horní desce a také nožkách v typickém skandinávském designu.

 

Výrobní materiál je praktické lamino, které se velmi dobře udržuje, což nejedna hospodyňka jistě ocení. Pohodlná výška 127cm svádí k vystavení dalších dekoračních předmětů a rostlin i na horní polici. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu.

 

Síla lamina je 16 a 25mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry komody jsou 45×127,3x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.