fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj melisa i – jasan/fialová

Povedený výrobek Studentský pokoj melisa i - od přední značky DOL získáte zde teď právě za zcela nejnižší cenu. Právě teď za cenu 20 902 Kč.
Studentský pokoj melisa i - jasan/fialová
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
20 902 22 002 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Design nábytku je hravý a do dětského pokoje ideální. Zaoblené hrany přispívají k větší bezpečnosti, a navíc vypadá skvěle, pokud vedle sebe umisťujete jednotlivé moduly větší a menší velkosti. Navíc je pokojík laděný ve veselých barvách. Kombinovaná skříň pohodlně pojme velké množství knih, studijních materiálů i hraček. Dítě tak bude mít v pracovním koutě vše po ruce, aniž by muselo chodit daleko.

 

Pracovní stůl s vysouvací poličkou na klávesnici je v zadní části obohacený o sympatickou příčku, která zabrání sesunutí papírů či pracovních pomůcek ze stolu směrem dozadu. Stůl dále obsahuje zásuvku s kovovým mechanismem výsuvu a skříňku s dvířky. Snadno se stane každodenním společníkem při psaní si úkolů nebo vyplňování volného času u počítače. Nad pracovním stolem potěší odkládací místo navíc ve formě závěsného regálu, kde může mít dítě po ruce potřebné knihy, vystavené fotky či umístěné dekorace. Tento pracovní kout doporučujeme doplnit studentskou židlí.

 

Součástí kompletu je také dětská postel s výsuvným úložným prostorem a sympatickými výklenky ve spodní části. O čelo postele si může dítě opřít polštář a užít si tak pohodlnou relaxaci i přes den. S mobilem, tabletem či oblíbenou knihou. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 195x80cm s výškou 8-12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Nechybí ani prostorná šatní skříň s policovou částí i šatní tyčí.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a ve veselé fialové barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/fialová jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Sestava nábytku do Studentského pokoje Melisa I se skládá z těchto produktů:

 

Kombinovaná skříň Melisa – 80x188x40cm (š, v, h)
Počítačový stůl Melisa – 120x87x55cm (š, v, h)
Závěsný regál Melisa – 96,2x40x22cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Melisa – 80x188x52cm (š, v, h)
Dětská postel 195x80cm s úložným prostorem Melisa – 84×61,5×198,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech.