fofr-nabytek.cz

Matrace flex 90x200cm

Akční a ve slevě produkt Matrace flex 90x200cm od výrobce s mnohaletou tradicí CLK pohodlně získáte tady a teď právě za super cenu! V akci za cenu 4 978 Kč.
Matrace flex 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 978

Toužíte po dlouhém nepřetržitém spánku pro vaše dítě? Pak je matrace Flex určená právě pro vás. Výrobce navrhl matraci speciálně pro děti a mládež. Pohodlí při spánku zaručuje prošívaná látka a měkká PUR pěna s vyšším odporem proti stlačení, připevněná na pružinové kostře. Tkanina je vyrobena pomocí technologie Hy-Care tím nejjemnějším způsobem a díky tomu poskytuje vysokou úroveň ochrany proti tvorbě mikroorganismů a alergenů.

 

Svou měkkou strukturou matrace nezadržuje pot a vlhkost, jelikož může volně dýchat a tím zabraňuje tvorbě zápachu. Matrace disponuje ventilačními kapslemi, a proto je zajištěna neustálá cirkulace vzduchu. Matraci je možno využívat oboustranně. Je vhodná pro všechny typy roštů. Matrace se během spánku formuje podle stavby těla, a proto je účinná při prevenci bolesti kloubů a zad. Kromě výše uvedeného vyniká matrace také svou měkkostí.

 

Výška matrace je 23cm.

 

Matrace v jiných provedeních naleznete níže v souvisejících produktech.