fofr-nabytek.cz

Policový regál liana – bílá/dub wotan

Velmi prodávaný výrobek Policový regál liana - bílá/dub od dodavatele s dlouholetou historií DOL jde sehnat v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Zrovna nyní za cenu 2 382 Kč.
Policový regál liana - bílá/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
2 382

Při použití jako knihovna vám policový regál nabídne rovnou čtyři police, které jsou efektivně rozmístěny tak, aby jste mohli pohodlně uložit malé i velkoformátové knihy. Každou z nich můžete zatížit dokonce 7kg. A to už je pěkná sbírka. Skvělého efektu docílíte, nakombinujete-li úložný prostor s výstavkou oblíbených dekorací a fotografií. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v kombinaci arktické bílé a dekoru dub wontan. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. 

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry policového regálu Liana jsou 35×171,2x36cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.