fofr-nabytek.cz

Kombinovaný regál claudia – krémová

Ve slevě tento kus Kombinovaný regál claudia - od spolehlivého výrobce LB snadno získáte v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Cenově vychází na 3 786 Kč.
Kombinovaný regál claudia - krémová
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
3 786 6 884 Kč Sleva -45%

Máte rádi romantické bydlení ve světlých tónech? Nechte se okouzlit regálem Claudia, jehož design je inspirován Provence stylem. Tento styl k nám přišel z Francie a jeho podstatou jsou něžné barvy, prostá elegance a útulnost. Bydlení ve stylu francouzského venkova u nás v poslední době nabírá na popularitě a není se čemu divit. Krása regálu Claudia se skrývá v příjemné krémové barvě, která do interiéru vnese čistotu a jemnost. Regál oceníte, pokud se vám doma hromadí věci a už zkrátka nevíte, kam s nimi.

 

Regál je tvořen třemi zásuvkami a policemi, které jsou z části uzavřené dvířky. Dvířka můžete dle preferencí namontovat na levou nebo pravou stranu. Design regálu oživují elegantně tvarované úchytky. Regál je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF o tloušťce 22mm. Tento materiál je odolný proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry kombinovaného regálu Claudia jsou 50x46x209,2cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Claudia najdete níže v souvisejících produktech.