fofr-nabytek.cz

Televizní stolek dorian – beton/dub wotan

Tento unikátní výrobek Televizní stolek dorian - beton/dub od výrobce se skvělou pověstí DOL lze zakoupit aktuálně na našich stránkách extra se slevou! Zrovna teď v akci za 4 698 Kč.
Televizní stolek dorian - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 698
Popis produktu

Jeden z nejdůležitějších prvků obývacího pokoje je televizní stolek. Po náročném dni u televize relaxujeme, sledujeme oblíbené pořady a mnohdy také usínáme. TV stolek Dorian nabízí dostatečný prostor pro umístění televize. V prostřední části má stolek dvě zásuvky s vnitřním prostorem o rozměru 37,5x12x33,4cm (š, v, h), přičemž každá ze zásuvek má nosnost 3kg. Po stranách za dvířky není prostor více dělen, vnitřní prostor každého z těchto dvou úložných prostorů je 44,2×36,8×37,7cm (š, v, h).

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu.

 

Rozměry TV stolku Dorian jsou 135×57,1×41,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.