fofr-nabytek.cz

Jednodveřová šatní skříň dorian – beton/dub wotan

Tento velmi žádaný produkt Jednodveřová šatní skříň dorian - od značky s dlouholetou historií DOL pohodlně získáte v aktuální nabídce extra výhodně. Nabídky od 4 592 Kč.
Jednodveřová šatní skříň dorian - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 592
Popis produktu

Úzká šatní skříň Dorian vám při své relativně malé šířce 45cm, nabízí poměrně dost úložného místa. Součástí výrobku jsou tři police i šatní tyč. Můžete si tedy zvolit ze dvou způsobů využití prostoru skříně. Preferujete spíše skládání oblečení do komínků nebo raději listujete ramínky? Za horními dvířky naleznete tři police, za spodními dvířky již není prostor více dělený. Dvířka lze namontovat na levou i pravou stranu podle potřeby.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu.

 

Rozměry jednodveřové šatní skříně Dorian jsou 45,1×187,1×55,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.