fofr-nabytek.cz

Psací stůl s nástavcem betty – bílá/růžová

Tento velmi oblíbený produkt Psací stůl s nástavcem betty - od společnosti se zárukou kvality CLK je k sehnání právě teď za super peníze. Cenově vychází na 6 236 Kč.
Psací stůl s nástavcem betty - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
6 236 6 929 Kč Sleva -10%

Psací stůl Betty poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu, na kterou bez problému odložíte všechny potřeby. Úložný prostor najdete ve dvou zásuvkách, jedněch dvířkách a polici na zadní desce stolu. Za dvířky se nachází jedna police. Stůl je doplněn o nástavec, který rozšiřuje jeho úložné a odkládací prostory. Součástí stolu jsou i háčky, na které je možné zavěsit batoh nebo tašku. Hačky najdete na obou stranách stolu. Stůl je také vybaven průchodkou na kabeláž.

 

Design stolu se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými růžovými detaily je stůl lehce kombinovatelný a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Stůl působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Psací stůl Betty je vyroben z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry psacího stolu s nástavcem Betty jsou 120x52x177cm (š, h, v). Růžové detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.