fofr-nabytek.cz

Nebesa nad postýlku heart – růžová

Oblíbený a kvalitní kousek Nebesa nad postýlku heart od výrobce s dobrým jménem CLK naleznete tady teď trvale výhodně. Nabídka od 1 884 Kč.
Nebesa nad postýlku heart - růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 884

Dětské moskytiéry dodávají postýlkám a místnostem něžný jemný nádech. Design zbarvený do růžova má na miminko uklidňující efekt. Motivy srdíček připomínají miminku neutuchající mateřskou lásku rodičů. Nebesa Heart jsou kvůli tónům růžové barvy vhodná spíše pro holčičku. Na první pohled by se mohlo zdát, že okouzlující design je to jediné, co nebesa nabízejí. To však není tak zcela pravda. Nebesa působí také jako dokonalé stínidlo před přímými slunečními paprsky či poletujícím prachem. Dopřejete tak miminku ještě klidnější a komfortnější spánek než doposud. Součástí balení je stabilní držák, který připevníte přímo k dětské postýlce.

 

Bílý tyl nebes je vyroben ze 100% polyesteru. Vrchní a boční pruhy obsahují 100% bavlny. Spojovací zařízení je poniklované. Tato kombinace materiálů umožňuje jednoduchou údržbu. Nebesa je totiž možné prát klasicky v pračce, maximálně však při teplotě 30 stupňů a bez následného žehlení. Při montáži se držte montážního návodu, který naleznete přímo v balení. Šrouby u kovových částí by měly být pravidelně kontrolovány a v případě povolení by měly být dotaženy imbusovým klíčem.

 

Rozměry nebes nad postýlku Heart jsou 300x220x40cm (š, v, h).

 

Související produkty naleznete níže v sekci souvisejících produktů.