fofr-nabytek.cz

Studentský stůl dylan – bílá/dub světlý

Tento akční a ve slevě výrobek Studentský stůl dylan - s pečetí kvality od značky CLK můžete nakoupit teď se slevou! Teď za akční cenu 3 720 Kč.
Studentský stůl dylan - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 720 4 133 Kč Sleva -9%

Pracovní stůl je základ pro každý studentský pokoj. Studenti zde tráví velké množství času při psaní úkolů či učení. Kvalita a provedení výrobku tak může přímo ovlivňovat studijní výsledky. Proto je důležité věnovat výběru psacího stolu velkou pozornost. Studentský stůl Dylan zaujme nejen svým kvalitním provedením s použitím pevných laminových desek, ale i moderním univerzálním designem, který skvěle padne do každého dívčího i chlapeckého pokoje. Velká pracovní plocha zaručí maximální soustředění a komfort pro každou činnost.

 

Výška studentského stolu je navržena tak, aby vyhovovala kritériím dětem školního věku i dospívajícím jedincům. Nemusíte se tak bát, že vám dítě stůl za pár let tzv. přeroste a vy budete muset shánět stůl nový. Nadčasový design si získá oblibu rovněž jak u mladších, tak u starších jedinců. Každý student také ocení zakomponovanou přihrádku po celé délce stolu, kam si může pohodlně odkládat například psací potřeby bez toho, aniž by mu neustále padaly ze stolu. O to se postarají praktické zarážky po stranách. Stůl je dodáván v demontu.

 

Rozměry studentského stolu Dylan jsou 130x76x71cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.