fofr-nabytek.cz

Vyvýšená postel fairy – dub světlý

Neodolatelný výrobek Vyvýšená postel fairy - od top výrobce CLK pohodlně seženete u nás výhodně! Nyní pořídíte od 10 023 Kč.
Vyvýšená postel fairy - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 023

Vyvýšená postel Fairy nabízí dětem pohodlí, bezpečí i zábavu v jednom. Dětská vyvýšená postel Fairy vytvoří v pokojíčku vaší ratolesti jedinečné prostředí. Děti mohou plně rozvíjet svoji fantazii a nechat se unášet do říše pohádek a her. Veškeré hrany a rohy jsou zaobleny, aby nehrozilo nebezpečí ošklivých úrazů. Otvory se šroubky se zacvaknou pomocí plastových krytek, což přispívá k větší bezpečnosti dětí. Rošt je v podobě desky, v níž jsou zasazeny větrací otvory, které zajištují přístup vzduchu k matraci. Matrace není součásti postele a je nutné ji dokoupit. Novou matraci si můžete vybrat v naší široké nabídce na našem e-shopu. Nosnost postele je 80kg.

 

Pomocí doplňků postel snadno proměníte v herní stan, současně můžete dětem nápaditě vytvořit pod postelí úložný prostor pomocí komod a knihoven z řady Fairy. K posteli jsou v prodeji doplňky jako látkový tunel, polštář na postel nebo závěs. Všechny doplňky najdete v naší široké nabídce.

 

 

Rozměry vyvýšené postele Fairy jsou 208×102,5x111cm (d, š, v).

 

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.