fofr-nabytek.cz

Nástavec nad dětský psací stůl rally – červená/černá

Unikátní a oblíbený produkt Nástavec nad dětský psací stůl od dodavatele s dobrým jménem CLK můžete koupit právě dnes za nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 3 969 Kč.
Nástavec nad dětský psací stůl rally - červená/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 969

Nástavec nad dětský psací stůl Rally vás překvapí svým netradičním řešením úložného prostoru. V zadní části se nachází praktická síťka, kam si může dítě odložit notýsek nebo mobil a bude ho tak mít pěkně na očích. Ve stejné úrovni s touto síťkou je v pravé části plastový držák na psací a kancelářské potřeby, jako jsou pera, tužky, pravítka s jiné. Tento držák tedy díky svému umístění nezabírá místo na stole, a tak není pracovní plocha ničím omezena.

 

V horní části nástavce nad psací stůl nalezneme praktické police, které jsou navíc dělené vertikálně, a tak dítěti pomáhají snadněji udržovat pořádek. Za praktická dvířka si může dítě schovat další potřeby, které nemusí být na první pohled viditelné, jako například barvy, štětce, plastelínu a podobně. Dvířka jsou zdobeny úchytkou ve tvaru kola s pneumatikou. Na horní poličce se budou skvěle vyjímat poháry vašeho malého závodníka. Nástavec je vyrobený z lamina. Díky tomu je velmi odolný proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také snadná údržba.

 

Rozměry nástavce nad dětský stůl Rally jsou 102x98x31cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.