fofr-nabytek.cz

Jednoduchý psací stůl nebula – šedá/černá

Velmi prodávaný produkt Jednoduchý psací stůl nebula od výrobce se skvělou pověstí CLK můžete pořídit u nás teď za extra cenu. Nyní nakoupíte za 5 994 Kč.
Jednoduchý psací stůl nebula - šedá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 994 6 660 Kč Sleva -10%

Jednoduchá varianta psacího stolu z kolekce nebula zaujme především zajímavým originálním designem, který se nese v tónech černé a šedé barvy. Všimnout si můžete také nádechu industriálního stylu. Kromě prostorné pracovní desky v šedém dekoru imitace kamene, který prostupuje celou kolekcí nábytku, vás na první pohled upoutají černé kovové nohy natřené práškovým antikorozním nátěrem. Pod pracovní deskou nalezneme v levé části prostornou úzkou zásuvku, zdobenou úchytkou z hnědé ekokůže. Vedle ní nejdeme v pravé části stolu otevřenou polici, která je prostorově o něco menší než zásuvka. Pod nimi nalezneme ještě praktickou otevřenou polici, vhodnou například k odložení knih či sešitů. Přesuneme-li se na boční strany stolu, najdeme zde praktické háčky, na které si můžeme pověsit třeba tašku nebo svazek klíčů.

 

Na tento psací stůl vám můžeme doporučit nástavec, který naleznete v souvisejících produktech níže. Psací stůl je vyrobený z kvalitního lamina v černém provedení v kombinaci s šedou imitací kamene. Hlavní předností lamina je dobrá odolnost proti poškození a snadná údržba. Doplňkovými materiály jsou pak černý kov a hnědá ekokůže.

 

Rozměry malého psacího stolu Nebula jsou 120x75x60cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech.