fofr-nabytek.cz

Třídvéřová šatní skříň ballerina se zrcadlem – bílá

Zlevněný kus Třídvéřová šatní skříň ballerina od známé společnosti CLK můžete sehnat zde nyní za příznivou cenu. Akční cena 16 749 Kč.
Třídvéřová šatní skříň ballerina se zrcadlem - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 749

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Třídvéřová šatní skříň Ballerina ve vás svým jemným vzhledem probudí něhu a zároveň nabízí příjemné řešení díky velkému vnitřnímu objemu a efektní organizaci vnitřního úložného prostoru. Kombinace kvalitního lamina a MDF na předních částech skříně, spolu s bezpečným a tichým zavírání dveří i zásuvek s funkcí samovolného dojezdu, poskytuje maximální komfort. Z důvodu bezpečnosti by měla být skříň vždy připevněná jištěním ke stěně, aby nedošlo k převrácení produktu. Vaši pozornosti jistě neunikne ručně malovaný polyesterový květinový doplněk, který samozřejmě nemá žádné negativní účinky na zdraví spotřebitele.

 

Co se týče vnitřního uspořádání, levá širší část je přístupná po otevření levých a prostředních dveří zároveň. Nalezneme tu horní širokou polici, pod kterou se díky široké šatní tyči rozprostírá velká visící plocha. Pravá část skříně je přístupná po otevření pravých dveří a představuje šikovný policový systém, ideální na skládané prádlo. Ve spodní části skříně můžete ve třech zásuvkách uložit zbývající drobné prádlo, jako jsou ponožky, spodní prádlo nebo třeba kapesníky.

 

Rozměry třídvéřové šatní skříně Ballerina se zrcadlem jsou 140x204x60cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.