fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace tropico guard antibacterial 20 – 90x200cm

Diskontní výrobek Zdravotní matrace tropico guard antibacterial od známého dodavatele HA lze sehnat ještě dnes za příznivou cenu! Právě teď za cenu 9 240 Kč.
Zdravotní matrace tropico guard antibacterial 20 - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
9 240

Hybridní strana matrace je vybavena profilací CubeCare ve tvaru výkyvných 3D kostek. Vyvinuta pro zdravotní matrace. Distribuuje tlak těla rovnoměrně do jádra matrace se zřetelem na úpravu protitlaku v jednotlivých zónách. Ve výsledku tak napomáhá omezit protitlak na tělo a zabránit přeležení. A to i na matracích tužší konstrukce.

nelepené jádro pro maximální hygienu a omezení pocení. Usnadnění údržby rozevřením a provětráním. Díky profilaci styčných ploch je matrace dokonale pevná.

Tužší strana matrace. Studená pěna Flexifoam® HR-XF (eXtra-Flex = zvýšená pružnost) je vzdušná a díky své pružnosti usnadňuje změnu spánkových poloh bez zvýšené námahy a narušovaného spánku. Tuhá, vzdušná, pro milovníky klasického poležení.

Poddajnější strana matrace je tvořena hybridní pěnou vysoké objemové hmotnosti. Hybridní pěna je královnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulace, pružnosti a přizpůsobivosti (proto se jí říká hybridní – kombinuje výhody všech známých pěn a latexu k tomu). Zónový tvar spojovací vlnky SpineProtector pomáhá chránit pozici páteře díky efektivní distribuci tlaku s odlišením dle tlakových bodů v zónách.

Funkčný poťah Medical Concept. Poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell®.
Dvojdielna konštrukcia s obojstranným prešívaním „CLIMA“ s dutými vláknami na správnu cirkuláciu vzduchu a obmedzenie potenia.

– Potah je pratelný na 60 °C.
– Odolné šití OverLock
– Ventilační mřížka s funkcí Thermo Control zvýšeného proudění vzduchu a     eliminace vlhkosti.

 

Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty, případně pro laťkové rošty

Doporučená maximální nosnost do 140 kg

Výška matrace cca 20 cm

Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace

Testováno 80.000x

Akční cena se vztahuje na rozměry 80x200cm a 90x200cm.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.