fofr-nabytek.cz

Partnerská matrace bravia 90x200cm – pěnová

Tento akční a ve slevě produkt Partnerská matrace bravia 90x200cm od známé kvalitní značky STY můžete nakoupit u nás za zcela nejnižší cenu. Momentálně v akci za 5 895 Kč.
Partnerská matrace bravia 90x200cm - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
5 895 6 800 Kč Sleva -13%

Luxusní partnerská matrace Bravia s vysoce kvalitní studenou pěnou, s profilací. Matrace je tvořena kombinací kvalitních HR studených pěn, vyztužením jádra komfortní PUR pěnou a přírodní kokosovou vrstvou, která také přispívá k prodloužení životnosti matrace. Jádro matrace je speciálně navrženo tak aby ovlivnilo optimální regeneraci organismu a zajistilo uvolnění svalstva během spánku. Matrace je díky své elasticitě a dvojité tuhosti vhodná pro páry s váhovým rozdílem.

 

Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu obsahujícího účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matrace dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60 ° C. Potah má úpravu proti žmolkování.

HR Pěna

Nazývaná i studená pěna. Tato pěna má strukturu s vysokou hustotou, kde se perfektně kombinuje pružnost a prodyšnost. Vyznačuje se dlouhou životností.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.