fofr-nabytek.cz

Partnerská matrace caliopa 80x200cm – pěnová

Velmi oblíbený kus Partnerská matrace caliopa 80x200cm - od spolehlivé značky STY máte možnost dostat momentálně na webu výhodně. Nyní nakoupíte za 4 871 Kč.
Partnerská matrace caliopa 80x200cm - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
4 871
Popis produktu

Oblíbená partnerská matrace Caliopa, s oboustrannou 5-zónovou profilací, je vyrobena z kvalitní PUR pěny s vysokou hustotou. Vysoká kvalita pěn a jejich flexibilita prodlužuje jeho životnost až o polovinu. Povrch matrace je upravený oboustrannou profilací, která zlepšuje prokrvení pokožky a uvolňují svalstvo během spánku. Matrace je vhodná i pro páry s různou hmotností, neboť obě strany disponují jinou tuhostí pěn (T3/4).

 

Potah TRIMTEX

Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.