fofr-nabytek.cz

Třídveřová šatní skříň se zrcadlem betty – bílá/šedá

Tento oblíbený produkt Třídveřová šatní skříň se zrcadlem betty - od známého výrobce CLK můžete koupit právě zde extra výhodně. Aktuálně v akci za 9 350 Kč.
Třídveřová šatní skříň se zrcadlem betty - bílá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 350

Milujete nakupování oblečení natolik, že jsou vaše skříně nacpány k prasknutí? Pokud se nehodláte vzdát žádného z těžce nastřádaných kousků, je načase pořídit další úložný prostor. Ten vám poskytne třídveřová šatní skříň Betty. Úložný prostor najdete v podobě policové části a dvou šatních tyčí. Šířka šatní tyče je 89,7cm a šířka policové části je 43,9cm. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání. Prostřední dveře mají z vnější strany zrcadlo, které je velmi praktickým prvkem.

 

Design skříně se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými šedými detaily je skříň lehce kombinovatelná a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Skříň působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Šatní skříň Betty je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry třídveřové šatní skříně Betty jsou 145x62x206cm (š, h, v). Šedé detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.