fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň nebula – šedá/černá

Tento kvalitní a levný produkt Dvoudveřová šatní skříň nebula od top značky CLK jde nakoupit právě za extra cenu! Aktuálně za 13 386 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň nebula - šedá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 386

Šatní skříň Nebula zaujme každého mladého rockera či zastánce tmavých odstínů. Tuto šatní skříň s klasickými pantovými dveřmi v prostoru jen tak nepřehlédnete. Na první pohled vás totiž upoutá neobvyklým dekorem v šedém provedení imitující kámen. Dominantní je také přední kovový rám skříně včetně stylové přední nohy v černé barvě.

 

Levá část skříně je dostupná po otevření dveří tradičním způsobem táhnutím „k sobě“ za pomocí úchytky z efektní hnědé ekokůže, neboť jsou tato křídla dveří zavěšená v pantech. Pravá část skříně se otevírá stejným způsobem, taktéž je zde křídlo dveří zavěšené v pantech, avšak toto křídlo není zdobené koženou úchytkou, nýbrž zde nalezneme po celé výšce dveří úzký děrovaný plech ve tvaru lišty v černé barvě, za který můžeme křídlo chytnout a otevřít. Všechny použité závěsné panty mají integrované pneumatické brzdy pro tiché a bezpečné zavírání dveří. Kromě mnoha úložných polic, kam pohodlně rozmístíte veškeré skládané oblečení, obsahuje skříň také širokou šatníkovou tyč na zavěšení všech košil, bund či kalhot. Díky široké polici pod horní deskou je uživatelům k dispozici i široký výklenek, kam se hodí uložit méně často používané věci.

 

Záda skříně jsou opatřena větracími otvory pro lepší hygienické podmínky skladování. Upevnění na zeď, aby se zabránilo převrácení skříně je součástí produktu. Hlavním použitým materiálem je lamino, nohy a podstavec skříně je vyroben z kovu. Tato kombinace zajišťuje snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku. Skříň je dodávána v demontu.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Nebula jsou 113x210x65cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula naleznete níže v souvisejících produktech.