fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek klement – dub april/černý

Super kus Konferenční stolek klement - od známého výrobce BF snadno seženete zde nyní trvale výhodně. Nabídka od 4 588 Kč.
Konferenční stolek klement - dub april/černý
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
4 588

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Kolekce Klement je určena pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku.

 

Pokud disponujete velkým prostorem obývacího pokoje, určitě je vhodným prvkem konferenční stolek. Při návštěvách na něj odložíte kávu, občerstvení nebo umístíte vázu s květinou. Konferenční stolek Klement je obdélníkového tvaru a je s rozkládáním. Podnož stolku zajišťuje jeho stabilitu. Celkový rozměr stolku po rozložení je 144cm, bez rozložení je šíře stolku 114cm. Díky nabízenému rozměru konferenčního stolku Klement, můžete pohostit i více osob a mít vše přehledně pod kontrolou.

 

Pro vybavení jídelny nebo obývacího pokoje nabízíme další prvky, které dokonale sladíte s nabízeným prostorem. Veškeré prvky kolekce Klement naleznete níže, v souvisejících produktech.