fofr-nabytek.cz

Úzká prosklená vitrína sandy – dub granson

Kvalitní kousek Úzká prosklená vitrína sandy - od známého předního výrobce BF najdete zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď jen za 7 592 Kč.
Úzká prosklená vitrína sandy - dub granson
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
7 592

Již na pohled příjemná policová prosklená vitrína Sandy zútulní každý obývací pokoj nebo kancelář. Každému poskytne dostatek úložného prostoru na vystavení hrníčků či skleniček. Zároveň za bezúchytkovými dvířky skrývá úložný prostor na oblečení, šanony a podobně. Zkrátka na věci, které nemusí být hned na očích. Dvířka u prosklené vitríny Sandy je možno namontovat s otevíráním vlevo i vpravo. Prosklená vitrína Sandy je výjimečná svým LED osvětlením. Je v barvě bílá zimní a je zahrnuto v ceně prosklené vitríny. Prosklená vitrína Sandy je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Vršky korpusu jsou ještě o 6mm silnější, mají tedy tloušťku 22mm.

 

Lamino je dnes nejpoužívanější materiál pro výrobu nábytku. Je cenově dostupný a hlavně poměrně otěruvzdorný a je odolný proti krátkodobé vlhkosti. Korpus kombinované komody Sandy je chráněn ABS lištou, ta je mnohem odolnější, než papírová nažehlovací lišta. Čílka jsou vyrobena z MDF desky o síle 18mm a potaženy PVC fólií. Nožky prosklené vitríny Sandy jsou plastové bez možnosti nastavení výšky. Prosklená vitrína je součástí kolekce nábytku Sandy. Rozměry jsou 63x40x193cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sandy najdete níže v souvisejících produktech.