fofr-nabytek.cz

Předsíň memphis – dub granson/grafit

Tento nejprodávanější kus Předsíň memphis - dub od top výrobce BF pohodlně získáte na našich stránkách teď za extra cenu. Aktuálně za 13 621 Kč.
Předsíň memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
13 621 15 134 Kč Sleva -9%

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny, předsíně nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Předsíňová sestava Memphis se skládá z těchto prvků:

skříň se zrcadlem – 58×193,5x37cm (š, v, h)
komoda – 91x85x39,5cm (š, v, h)
věšákový panel – 77×101,5×24,5cm (š, v, h)
botník – 77×43,5x37cm (š, v, h)

 

Šatní skříň se zrcadlem Memphis je dvoudvéřová. Uvnitř, za zrcadlovými dveřmi, je k dispozici kovový výsuvný věšák na bundy a ve spodní části je odkládací police. Za malými dvířky, je také police. Otevírání dvířek u skříně je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis.

Kombinovaná komoda Memphis 2 má dvoje dvířka, dva šuplíky s kvalitními pojezdy a bezúchytkovým otevíráním. Uvnitř komody je police, která prostor dělí na dvě části. V prostoru otevírání dvířek, je umístěna šedá lišta z lamina, která dává kolekci osobitý vzhled. Nohy komody jsou plastové, výškově nenastavitelné. Nosnost vrchní desky komody je až do 20kg.

Věšákový panel, na který si pohodlně umístíte oděvy, má šatní tyč s háčky, pod kterým jsou tři samostatné háčky. Horní police má nosnost do 3kg.

Botník Memphis je dvoudvéřový a nabízí prostor pro umístění obuvi. Zatížení horní desky je maximálně do 20kg, proto není botník určený na sezení. Otevírání dvířek botníku je bezúchytové. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.