fofr-nabytek.cz

Vitrína ivo levá – dub april

Super produkt Vitrína ivo levá - od našeho předního výrobce BF snadno najdete momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! Nyní získáte od 8 331 Kč.
Vitrína ivo levá - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 331

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm. Součástí obývacích pokojů bývají vitríny, které slouží také k uložení drobností, které nechceme mít na stole, ale můžeme do nich vystavit různé dekorace, sklenice na víno nebo jiný výstavní předmět. Uvnitř vitríny jsou dvě skleněné police, které jsou podsvícené LED osvětlením, což je velmi efektní zejména večer, kdy si chceme udělat komorní atmosféru.Ve spodní části je umístěna dřevěná police (lamino), která už sneze větší zátěž. Otevírání dvířek je na levou stranu. Proto je při výběru vitríny nutné vědět, kde bude umístěna, aby varianta otevírání vyhovovala určenému prostoru.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho prvků, jako jsou televizní stolek, komody, vitríny, jídelní stůl, skříně, police nebo konferenční stolek, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návod vitríny.