fofr-nabytek.cz

Přehoz na postel espresso – béžová

Hodně prodávaný produkt Přehoz na postel espresso od naší známé značky CLK najdete zde nyní za rozumné peníze! Nyní zakoupíte za 3 498 Kč.
Přehoz na postel espresso - béžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 498

Přehoz na postel oceníte v každém dětském pokoji. Díky němu bude působit místnost stále uklizeným dojmem. Navíc zabrání zbytečnému usazování prachu na lůžkoviny. Přehoz ocení nejen rodiče, ale i samotné dítě. Díky němu totiž u;stele postel vždy rychle a bez problémů. Večer zase postel jednoduše odkryje a může v klidu spát. Příjemnou atmosféru v pokoji zajistí jemné tóny béžové barvy, připomínající lahodné kávové nápoje. Vzájemně se prolíná světlý a tmavší odstín. Světlá barva připomíná delikatesní vyhlášené mléčné cappuccino, zatímco tmavší odstín klasiku všech klasik, silnější espresso. Tato kombinace zajistí kompatibilitu s většinami kolekcí nábytku. Skvěle padne do chlapeckého i dívčího pokoje.

 

Součástí balení jsou kromě přehozu ještě povlak na polštář a dekorační polštář. Přehoz a povlaky jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, což zaručí jednak vysoký komfort, ale také jednoduchou údržbu. Prát totiž můžete klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Produkty můžete na nízkou teplotu i vyžehlit. Chemické čištění neprovádějte. Přehoz nejvíce pasuje na postele o šířce 100 až 120cm.

 

Sada Espresso se skládá z těchto produktů:

Přehoz na postel 175×245
Povlak na polštář 50x70cm
Dekorační polštář 50x30cm

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.