fofr-nabytek.cz

Vyvýšená postel s doplňky fairy – bílá/růžová

Tento levný produkt Vyvýšená postel s doplňky fairy od společnosti CLK můžete pořídit v naší online nabídce se slevou! Nyní získáte od 13 521 Kč.
Vyvýšená postel s doplňky fairy - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 521

Vyvýšená postel Fairy nabízí dětem pohodlí, bezpečí i zábavu v jednom. Dětská vyvýšená postel Fairy vytvoří v pokojíčku vaší ratolesti jedinečné prostředí. Děti mohou plně rozvíjet svoji fantazii a nechat se unášet do říše pohádek a her. Veškeré hrany a rohy jsou zaobleny, aby nehrozilo nebezpečí ošklivých úrazů. Otvory se šroubky se zacvaknou pomocí plastových krytek, což přispívá k větší bezpečnosti dětí. Rošt je v podobě desky, v níž jsou zasazeny větrací otvory, které zajištují přístup vzduchu k matraci. Matrace není součásti postele a je nutné ji dokoupit. Novou matraci si můžete vybrat v naší široké nabídce na našem e-shopu. Nosnost postele je 80kg.

 

Polštář na postel Fairy poskytuje pohodlí i příjemný vzhled, lze jej prakticky připevnit na čelo, nohy či boční zábrany na posteli. Tato variabilnost ponouká děti k rozvíjení své kreativity, a navíc se nemusejí v pohodlnosti omezovat, stačí polštář přesunout dle libosti a v klidu se opřít u zajímavé knihy. Polštář je kompatibilní se středně vysokými rošty.

 

Ať už při hraní nebo spánku, budou mít dětské dny a noci s tunelem na postel Fairy úplně nový rozměr. Okénko na tunelu poskytuje prostor kouzelné myšlenky a vytváření nečekaných příběhů. Tunel se skládá z textilu a plastových spojovacích prvků.

 

Závěs na postel Fairy vytvoří soukromý prostor jen pro dítě a jeho kouzelný svět. Okénko na závěsu může složit jako okénko pro sledování toho, co se děje mimo dětskou představivost. Závěs je rozdělen na tři části a uchycení je pomocí suchých zipů, pro lepší instalaci i případnou manipulaci při praní.

 

Doplňky je možné prát v pračce na 30 stupňů na jemné programy a žehlit na jemný stupeň.

 

 

 

Rozměry vyvýšené postele s doplňky Fairy jsou 208×102,5x191cm (d, š, v).

 

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.