fofr-nabytek.cz

Šatní skříň s posuvnými dveřmi pure – bílá

Tento diskontní kousek Šatní skříň s posuvnými dveřmi od společnosti CLK pohodlně získáte momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Nyní pořídíte od 16 077 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 077

Přestože vám může připadat šatní skříň Pure s posuvnými dveřmi prostorově výraznější prvek pro umístění v místnosti, díky posuvným dveřím vám naopak ještě spoustu místa ušetří. Není totiž vůbec nemožné ji umístit hned za dveře. Ale považte, nebyla by to škoda? Vnitřní prostor skříně je velmi vyváženě dělený. Kromě mnoha prostorných polic najdeme v levé i pravé straně skříně jednu šatní tyč.

 

V levé polovině skříně nalezneme ve spodní části také dvě zásuvky, které jsou opatřeny systémem hladkého dojezdu, stejně jako jsou tímto brzdovým systém obohacené i dveře skříně. Díky kvalitnímu kování, je možné každou ze zásuvek je zatížit až do 30kg. Záda skříně jsou navíc obohacená o větrací otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry šatní skříně s posuvnými dveřmi Pure jsou 164x206x59cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.