fofr-nabytek.cz

Dvoudvéřová šatní skříň chloe – bílá

Tento kvalitní a žádaný produkt Dvoudvéřová šatní skříň chloe od spolehlivého výrobce CLK lze zakoupit v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Ceny již od 9 350 Kč.
Dvoudvéřová šatní skříň chloe - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 350

Dvoudveřová šatní skříň z kolekce Chloe je ideálním řešením uspořádání všeho potřebného pro vaše miminko. Při výrobě skříně byl kladem maximální důraz jak na funkčnost, tak na design. Proto vás tedy jistě velmi mile překvapí vnitřní dělení skříně, které je vedeno nejen v horizontální poloze, jak jsme u polic zvyklí, ale i v praktickém vertikálním dělení, což vám ulehčí udržovat ve skříni pořádek. Horizontální police jsou navíc jemně tvarované do oblouku, což potěší každé oko, které do skříně jen nahlédne.

 

Levá polovina skříně nabízí policovou část, pravá polovina je především věnována dvěma visícím plochám, které představují dvě šatníkové tyče na menší oblečení, umístěné prakticky nad sebou. Jakmile dítě vymění malinké oblečení za větší, spodní tyče můžete jednoduše odejmout. V pravé části šatní skříně si nelze nepovšimnout šatníkových tyčí.

Skříň je také opatřena pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání dveří. Úchytky skříně jsou kulaté a dekorované jemným potiskem. K výrobě bylo použito kvalitní lamino posíleno MDF deskou.

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně Chloe jsou 101x201x54cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Chloe najdete níže v souvisejících produktech.