fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj melisa iii – bílá/dub nash

Tento výjimečný produkt Dětský pokoj melisa iii od předního výrobce DOL dostanete aktuálně na webu za skvělou cenu! Cena již od 28 377 Kč.
Dětský pokoj melisa iii - bílá/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
28 377

Tato sestava nábytku do dětského pokoje je vhodná pro menší rozměry či pokojíčky obdélníkového tvaru. Jednotlivé moduly vypadají skvěle, když je umístíte do jedné řady, neboť díky nejednotné výšce, šířce, zaobleným rohům a střídání dekorů vypadá nábytek velmi hravě, což je v dětském pokoji jednoznačně plus. Na protější stranu můžete umístit postel s přistýlkou i úložným prostorem navíc a získáte tak náhradní lůžko pro občasné přespání, které budete mít pořád připravené.

 

Dvoudveřová šatní skříň nabízí prostor pro pověšené i skládané oblečení a kombinovanou komodu standartní velikosti oceníte při potřebě rozšíření úložného prostoru skříně. Krásné kombinované skříně najdou v dětském pokojíčku okamžité uplatnění. Vystavení oblíbených knih, dárkových předmětů i fotek bude hračka. V podobě hravého regálu budou vaše děti milovat i netradiční knihovnu. Prostorný psací stůl s vysouvací poličkou na klávesnici zajišťuje pohodlné pracovní místo. Takzvanou třešničkou na dortu je pak nástěnná police, na kterou si můžete odložit další knihy a pomůcky, které již nebudou zabírat místo na stole a bude se vám tak mnohem lépe pracovat.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru dub nash a v čistě bílé barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/dub nash jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Postel je dodávaná s oběma lamelovými rošty, ale bez matrací. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže ve výpisu souvisejících produktů. Do horního lůžka doporučujeme matraci 200x80cm ve výšce 8-12cm, do spodního lůžka lze umístit matraci s výškou max 8cm a rozměrech 195x80cm. Výška spodní postele je 35 cm.

 

Sestava nábytku do Dětského pokoje Melisa III se skládá z těchto produktů:

 

Malá kombinovaná skříňka Melisa – 45x144x40cm (š, v, h)
Počítačový stůl Melisa – 120x87x55cm (š, v, h)
Závěsná police Melisa – 110x65x22cm (š, v, h)
Policový regál Melisa – 35×154,5x38cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Melisa – 80x188x52cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Melisa – 80×99,5x40cm (š, v, h)
Postel s přistýlkou i úložným prostorem Melisa – 86×55,5×203,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech.