fofr-nabytek.cz

Studentská pracovna veronica – dub světlý/bílá

Kvalitní a velmi žádaný kus Studentská pracovna veronica - od populární značky CLK máte možnost pořídit bezpečně online za nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 19 979 Kč.
Studentská pracovna veronica - dub světlý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
19 979

Sestava se skládá z pěti prvků, které vás upoutají svým moderním a nadčasovým vzhledem. Velký úložný prostor zde zastupuje kombinace prvků, které spolu tvoří esteticky velmi vydařený koncept. Knihovna s otevřenou i zavřenou částí potěší také vaše knížky. Součástí jsou tři popisovatelné rozdělovače. Zajímavě řešený úložný prostor pro věci, které byste rádi skryli před pohledem příchozích, přináší malá policová skříňka s klasickými dvířky, za kterými se skrývají dvě poličky. 

 

Na ni můžete umístit otevřený regál a rozšířit tak plochu pro vystavení dalších dekorací, fotek nebo knih. Za velkým studentským stolem se dětem bude výborně pracovat i lenošit. V kombinaci s nástavcem nabízí 2 USB porty k nabíjení zařízení, nástěnku, na kterou lze psát křídami, textilní kapsář, háček na tašku, pořadač na tiskoviny a nechybí ani zásuvky otevřené i uzavíratelné. 

 

V kolekci nábytku Veronica se spojují neutrální odstíny, a to přírodní dekor světlého dubu, což doplňuje bílá na detailech a kovových částech. Hlavní předností lamina, jež tvoří většinovou část materiálového zastoupení celé kolekce je dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Sestavu doporučujeme doplnit stylovými doplňky taktéž z kolekce Veronica.

 

Sestava nábytku do Studentské pracovny Veronica se skládá z těchto produktů:

 

Velký studentský psací stůl Veronica – 141x76x64cm (š, v, h)
Nástavec na velký psací stůl Veronica – 138x40x21cm (š, v, h)
Policová skříňka Veronica – 39x104x46cm (š, v, h)
Malý regál Veronica – 39x88x32cm (š, v, h)
Moderní knihovna Veronica – 69x192x32cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Veronica naleznete níže v souvisejících produktech.