fofr-nabytek.cz

Dětský psací stůl liana – bílá

Velmi oblíbený výrobek Dětský psací stůl liana - od společnosti se zárukou kvality DOL snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za výhodné peníze. Akční cena již od 3 450 Kč.
Dětský psací stůl liana - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 450 3 833 Kč Sleva -9%

Stůl obsahuje otvřenou polici, zásuvku s kovovým mechanismem výsuvu a skříňku s dvířky, za kterými se skrývá jedna polička, dělící prostor horizontálně napolovic. Pohodlná výška pracovní plochy 79cm vytvoří dětem dokonalé místo k práci a snadno se stane oblíbeným společníkem při psaní úkolů. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v arktické bílé barvě. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry dětského psacího stolu Liana jsou 120×79,5x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.