fofr-nabytek.cz

Široká kombinovaná komoda dorian – beton/dub wotan

Exkluzivní kousek Široká kombinovaná komoda dorian - beton/dub od našeho výrobce DOL lze zakoupit právě za akční cenu. Levně za 4 949 Kč.
Široká kombinovaná komoda dorian - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 949 6 442 Kč Sleva -23%
Popis produktu

Co se týče úložného prostoru, můžeme komodu rozdělit na tři části. Levá část je stejně široká jako pravá. Obě jsou opatřeny dvířky, za kterými se skrývá vždy jedna police, dělící prostor horizontálně přesně v polovině (37,5cm je výška každého výklenku). Každá z těchto polic má nosnost 5kg. Můžete si zde uložit skládané oblečení, náhradní deky, stejně jako šanony s osobními dokumenty či společenské hry. Uprostřed nalezneme 4 zásuvky s max. nosností 3kg, jejichž vnitřní prostor je 37,5x12x33,4cm (š, v, h). Na horní odkládací plochu s nosností 15kg můžete rozmístit oblíbené fotografie, dekorace či květináč s pokojovou rostlinou.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu.

 

Rozměry široké kombinované komody Dorian jsou 135x97x41,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.