fofr-nabytek.cz

Malá studentská pracovna ema – bílá

Unikátní a oblíbený kousek Malá studentská pracovna ema od společnosti s výborným jménem CLK jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce za akční cenu. Nyní pořídíte od 17 624 Kč.
Malá studentská pracovna ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 624

Zavzpomínejte na své dětství. Na sdílení pokojíčku se svými sourozenci. Věčné dohady o tom, kdo zrovna bude u psacího stolu. I když máte doma málo prostoru, splňte vaší dceři sen a pořiďte jí malou studentskou pracovnu.

 

Rustikální knihovna z kolekce nábytku Carmen báječně ladí ke kolekci Ema. Vaše dcera si bude připadat jako princezna na zámku. Přesto je knihovna i praktická. Horní regál se využije na vystavení knih, hraček či drobné keramiky. Spodní úložný prostor zase skryje vše, co nemusí přijít na oči návštěvám. Nezbytným prvkem každého žáka je psací stůl. Psací stůl slouží ke čtení knih, psaní domácích úkolů či aktivnímu odpočinku. Psací stůl z kolekce Ema disponuje prostornou pracovní deskou s otvorem pro kabely od počítače. Bez problému se na ni vejde notebook, lampička nebo knížka. Psací stůl Ema disponuje praktickou zásuvkou na schování drobných předmětů od propisek po sešity. Samozřejmostí je i velký úložným prostor nacházející se po pravé straně. Nástavec k psacímu stolu prakticky rozšíří úložný prostor v pokojíčku, zároveň dodá celé místnosti punc výjimečnosti. Snadno se připevní nad psací stůl, potřebné šrouby jsou součástí balení.

 

Malá studentská pracovna Ema je vyrobena z kvalitního lamina, MDF a masivního dřeva. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Nábytek je v bílé barvě některé části jsou v lesku. Díky tomu se k nábytku snadno přiřazují doplňky. Dodáván je v demontu. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen.

 

Malá studentská pracovna Ema se skládá z těchto prvků: 

Knihovna Carmen – 58x186x42cm (š, h, v)
Psací sůl Ema – 106x61x75cm (š, h, v)
Nástavec k psacímu stolu Ema – 112x29x94cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech