fofr-nabytek.cz

Dětská rostoucí postýlka ema – bílá

Vysoce kvalitní produkt Dětská rostoucí postýlka ema od výrobce s dlouholetou historií CLK pohodlně seženete právě za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za cenu 11 032 Kč.
Dětská rostoucí postýlka ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 032

Právě jste domů přijeli s vašim miminkem. Dcerku přebalíte na přebalovacím pultu, který je součástí této dětské postýlky z kolekce Ema. Plenky vytáhnete ze dvou praktických zásuvek. Miminko spokojeně usne a tak jej uložíte do postýlky. Zvednete zábranu a potichu opustíte místnost, aby jste jej nevzbudila. Čas letí, z miminka je batole a postýlka mu začíná být malá. Velice snadno z miminkovské postýlky vytvoříte postel pro větší dítě. Ušetříte tak peníze a zároveň i čas na shánění a montáž nového nábytku. Zůstane vám komoda, kterou v dětském pokojíčku velice snadno využijete například místo nočního stolku.

 

Rostoucí dětská postýlka najde uplatnění ve všech dětských pokojích. Její součástí je nastavitelná bočnice a přebalovací pult. Do postýlky se vloží matrace o rozměru 75x160cm. Ložná plocha dětské postýlky pro miminko je 75x115cm. Přebalovací pult má velikost 80,5x42cm. Matrace je uložena po celé postýlce. Nad ní je přebalovací pult. Přebalovací pult obsahuje dvě praktické zásuvky na uložení všeho, co pro miminko potřebujete po ruce.

 

Rostoucí postýlka Ema je ze stejnojmenné kolekce. Vyznačuje se krásným rustikálním stylem, který jistě nadchne každou romanticky založenou maminku. Vyrobena je z kvalitního lamina, masivního dřeva a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Velikou výhodou dětské rostoucí postýlky Ema je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Dětská rostoucí postýlka Ema je dodávána v demontu. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry dětské rostoucí postýlky Ema jsou 163x85x100cm (š, h, v).

 

Vyobrazená nebesa a ložní souprava nejsou součástí ceny postýlky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.