fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj ellie i – bílá/dub světlý

Kvalitní a žádaný produkt Dětský pokoj ellie i - od kvalitní společnosti CLK snadno najdete u nás právě opravdu výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 24 621 Kč.
Dětský pokoj ellie i - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
24 621

Jste štěstím bez sebe ze zjištění, že se vaše rodina brzy rozroste o dalšího člena, ale zároveň před sebou máte hodně povinností. Vaše rodina a přátelé vám dávají rady, zásobují vás dětským oblečením a vy přemýšlíte, jak zařídit pokojík pro miminko, aby byl krásný po designové stránce a zároveň, abyste měli při péči o dítko vše potřebné po ruce. Právě tento pokoj bude totiž místem, ve kterém bude vaše dítko trávit nejvíce času. Je tedy potřeba zařídit jej prakticky, funkčně a pokud možno i moderně. S kolekcí nábytku Ellie to dokážete.

 

V pokoji pro miminko se rozhodně neobjedete bez dětské postýlky, přebalovacího pultu a úložných prostorů. Při pořízení dětského pokoje Ellie I toto všechno získáte. Součástí pokoje je dětská postýlka s nebesy a šatní skříň.

 

Dominantním prvkem v tomto pokoji je dětská postýlka Ellie s nebesy. Miminka prospí velkou část dne a právě postýlka je pro ně místem, kde tráví nejvíce času. Postýlka Ellie je rostoucí a můžete ji tak postupně přetvořit až do „velké postele “. Ve verzi dětské postýlky je součástí přebalovací pult a pohyblivá bočnice (teleskopické příčky). V této verzi je ložná plocha 75x115cm. Pult nabízí dvě prostorné zásuvky. Z druhé strany pultu naleznete otevřený prostor s policí. Když dítě povyroste, postýlku jednoduše přestavíte do podoby dětské postele. Postýlka se prodlouží o šířku přebalovacího pultu a odstraní se bezpečnostní bočnice. V této verzi je ložná plocha 75x160cm. Díky rozložení na jednotlivé komponenty získáte dětskou postel a praktickou komodu, které můžete v pokoji libovolně rozmístit. Součástí postýlky je rošt, nikoli matrace. Do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 75x160cm. Matrace je tak uložena po celé délce postýlky (viz fotogalerie). Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Comfort o rozměrech 75x160cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Dětská šatní skříň Ellie nabízí opravdu velké množství úložného prostoru. Po otevření dveří objevíte několik menších a větších polic a šatníkovou tyč s LED osvětlením. Ve spodní části skříně se nachází dvě samostatné zásuvky.

 

Kolekce Ellie je laděná do bílé barvy kombinované s dekorem přírodního dřeva a bude se tak skvěle vyjímat v pokojíku pro holku i kluka. Nábytek je zhotoven v jednoduchém a čistém designu. Úchytky z masivního dřeva jsou skvělým doplněním nábytku. Nábytek v dětském pokoji Ellie I je vyroben z kvalitního lamina. Velkou předností lamina je odolnost proti poškození a jednoduchá údržba.

 

Dětský pokoj Ellie I se skládá z těchto prvků:

Dětská rostoucí postýlka Ellie s přebalovacím pultem – 83x164x89cm (š, h, v)
Nebesa nad postýlku Ellie – 300x40x220cm (š, h, v) 
Dětská šatní skříň Ellie – 103x56x195cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ellie najdete níže v souvisejících produktech.