fofr-nabytek.cz

Dětská patrová postel jack 90x200cm – dub lancelot

Oblíbený a akční produkt Dětská patrová postel jack od známého předního výrobce CLK jde nakoupit tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Aktuálně za super cenu 12 112 Kč.
Dětská patrová postel jack 90x200cm - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 112 14 249 Kč Sleva -14%
Popis produktu

Dvě postele v jedné? I to je možné! Nevíte, zda zvolit patrovou postel nebo dvě oddělená lůžka? Pokud se nemůžete rozhodnout, mohla by vás uspokojit rozkládací patrová postel, kterou lze kdykoli rozložit na dvě samostatně oddělená lůžka. Když budou děti menší, budou zbožňovat spaní na patrové posteli, jakmile jim přestane vyhovovat, postel jednoduše rozložíte a proměníte ji na dvě samostatné postele. V případě potřeby pak lze lůžka zpětně sestavit do podoby patrové postele.

 

Představujeme vám proto patrovou postel Jack, jejíž design propracovaný do sebemenších detailů vás naprosto nadchne. Postel patří do kolekce nábytku Jack, která se nese v pirátském duchu.

 

Zbožňují vaše děti hraní na piráty? S pokojem zařízeným v pirátském duchu se budou moct považovat za skutečné novodobé piráty. Pověst pirátů se postupem času mění. Ze zločinců se stali spíše hrdinové a po několika úspěšných filmech se piráti opět dostali do povědomí a pozornosti obyvatel, kteří si je okamžitě oblíbili. Jste připraveni na velkolepé dobrodružství? Neváhejte, nasaďte pirátský klobouk a vzhůru na palubu. Nábytek dětských snů je již na obzoru. Vytaste z kapes dalekohled, kompas a vydejte se na cestu za dobrodružstvím. S kolekcí nábytku Jack jej zažijete z pohodlí domova. Horní lůžko postele je vybaveno bezpečnostní zábranou. Na horní lůžko se malý pirát dostane pomocí žebříku, který je vybaven protiskluzovou úpravou a uchrání tak před úrazem.

 

Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Postel je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba. Rošt je součástí postele, matrace nikoli. Z našeho sortimentu doporučujeme výhradně pružinovou matraci  Bamboo, kterou naleznete níže v souvisejících produktech. Rozměry dětské patrové postele Jack jsou 106x208x172cm (š, h, v). Nosnost horního lůžka ve složeném stavu je 90kg a spodního 100kg. Po rozložení na dvě samostatná lůžka je nosnost 100/100kg. 

 

K posteli je možno pořídit i vyobrazené povlečení nebo přehoz. Postel také můžete doplnit zásuvkou, která poslouží jako úložný prostor či přistýlka.

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.