fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace romantika kašmír 20 – 80x200cm

Akční a ve slevě produkt Zdravotní matrace romantika kašmír 20 od oblíbené značky se zárukou kvality HA lze sehnat právě teď v bezva akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 6 590 Kč.
Zdravotní matrace romantika kašmír 20 - 80x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
6 590

Jde o vysoce robustní, ortopedickou matraci, která je vhodná také pro alergiky. Pánevní zóna s upravenou tuhostí pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí. Matrace Romantika Kašmír má masivní 2 cm vysokou vrstvu 100% kokosových vláken pro tuhost a stabilitu, zvýšenou oporu při vstávání. Charakteristická je vysoká nosnost a tuhost – tužší strana (barevná) do 150 kg, měkčí strana (bílá) do 130 kg. Potah je dvoudílný, s kašmírovými vlákny, pratelný do 60°C. Pánevní zóna (žlutá) – pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí. CubeCare profilace (oranžová) – snižuje tlak na tělo. Každá kostka reaguje samostatně. Je uspořádáno do 7 anatomických zón.

 

Masivní 2cm kokosová vrstva (hnědá) – pro tuhost a stabilitu.
V typických i atypických rozměrech
Vhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový rošt
Doporučená maximální nosnost do 150 kg (tužší strana); do 130 kg (měkčí strana matrace)
Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace
Výška matrace 20cm
Testováno 80.000x

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.