fofr-nabytek.cz

Matrace petra tropico 13 – pěnová

Kvalitní a velmi žádaný kousek Matrace petra tropico 13 od kvalitní značky HA snadno naleznete zrovna dnes za rozumné peníze! Zrovna teď v akci za 3 850 Kč.
Matrace petra tropico 13 - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
3 850

Matrace z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Ideální do dětských pokojíků, patrových postelí, u nichž nelze použít kvůli boční zábraně vyšší matrace atd. Varianta 9 a 13 cm je určena pro výsuvné přistýlky. Oblíbená a lety prověřená konstrukce české matrace Tropico s jádrem z 1 kusu. Mechanicky a ergonomicky testováno. Zdravotně nezávadné materiály. 100% bez lepidel. Ideální pro děti a dospívající. Ortopedické 5- zónové jádro s odolnou cca 30 kg/m3 za studena tvářenou pěnou Flexifoam® XF skvěle dýchá a je odolné (i dětskému hopsání). Jemně profilovaná poddajnější strana a pevnější strana (zcela rovná).

 

POTAH MIKROFÁZE – DOKONALÁ HYGIENA:

Pratelný na 95 °C. Kvalitní a odolná mikrovlákna, prošívání, které drží tvar. Dvojdílná konstrukce pro snadnou manipulaci a možnost nepřetržitého používání. Klimatizační vrstvy dutých vláken (termoizolace). 4Comfort – CHYTRÉ ŘEŠENÍ: 4 různé pocity ležení díky odlišné tuhosti ramenních zón a různé profilaci stran matrace. Minimální riziko špatné volby.

 

PARAMETRY:

V typických i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty
Doporučená maximální nosnost do 110 kg
Výška matrace 13cm
Prodloužená záruka 3 roky na jádro matrace
Testováno 50.000x

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.