fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace amundsen 26 – ortopedická

Akční výrobek Zdravotní matrace amundsen 26 od skvělého a známého výrobce HA můžete pořídit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Ve skvělé akci za 9 350 Kč.
Zdravotní matrace amundsen 26 - ortopedická
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
9 350

Matrace Amundsen, s unikátním vlnovým jádrem (SpineProtector pro ochranu páteře). Kombinuje pěny různých tuhostí ve vlnách. Díky tomu má matrace perfektní ortopedické vlastnosti (rozložení hmotnosti do jádra matrace).

 

Tužší strana – tuhost, pružnost a podpora. Masivní vrstva studené pěny vysoké objemové hmotnosti.

Měkčí strana (oranžová) – má 7 zónovou profilaci a provzdušňujícími kanálky, které mění v matraci vzduch s každým pohybem těla (technologie AirForce pro hygienu a omezení pocení).

Střední část, která napodobuje naši páteř je složena z pružných pěn o různých tuhostech. SPINE PROTECTOR. Střední část pro ochranu páteře. Zajišťuje rozložení tlaku a správnou podporu těla při všech polohách.

Pratelný potah Tencel®. Odolný a pružný. Skvěle odvádí pot a snadno se zbavuje vlhkosti – díky přírodním vláknům Tencel® Lyocell®. Vybaven oboustranně klimatizačními vrstvami dutých vláken pro omezení potivosti a správné klima na lůžku. Pratelný (60°C), dvojdílný.

 

PARAMETRY:

V typických i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty
Doporučená maximální nosnost do 145 kg
Výška matrace cca 26
Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace
Testováno 80.000x

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.