fofr-nabytek.cz

Partnerská matrace super fox visco 22 – classic

Oblíbený a akční výrobek Partnerská matrace super fox visco od našeho předního výrobce HA pohodlně nakoupíte aktuálně na našich stránkách za super peníze! Na našich stránkách za 8 360 Kč.
Partnerská matrace super fox visco 22 - classic
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
8 360

Pěnová partnerská matrace Super Fox Visco Classic má kvalitní konstrukci z prvotřídních materiálů. Profilace Classic je varianta s masivní rovnou línou pěnou. Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu.

Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví
Oboustranná konstrukce znamená minimální riziko volby špatné tuhosti
Vyrobená v České republice
Výška matrace 22cm

 

Paměťová (visco) pěna

Vyrobená za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná, uleví kloubům.

Studená pěna Flexifoam® HR-XF

Super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet. Druhá strana každé matrace je vyrobena z houževnaté studené pěny. Robustní konstrukce zajišťuje přirozenou tuhost.

Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Navíc je hodně pružná – budete se snadno otáčet.

Ramenní kolébky

Pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku. Funkční potah Wellness s Thermo&Air Control

 

Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc, s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Skvělá volba pro alergiky.

Vhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový rošt.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

Akční cena se vztahuje na rozměry 80x200cm a 90x200cm.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.