fofr-nabytek.cz

Matrace kolos – studená pěna

Tento žádaný kus Matrace kolos - studená od dodavatele kvalitních produktů HA můžete sehnat tady a teď extra se slevou! Nyní lze objednat jen za 8 790 Kč.
Matrace kolos - studená pěna
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
8 790

Tuhá, vzdušná, nelepená XXL matrace s vysokou maximální nosností až 200kg a stabilitou konstrukce v jemném potahu s kašmírovým vláknem. Díky nelepenému spoji je snadná údržba matrace. Matrace má velmi vysokou tuhost a objemovou hmotnost studených a Flexifoam pěn. Hedvábně jemný a odolný potah s vysokým podílem přírodních vláken nabízí vynikající termoregulační schopnosti pro komfortní spánek a omezení pocení. Je pratelný na 60°C. Mezi horní a dolní studenou pěnou je hřebenový zámek, který je bez lepidel a obě ložné plochy pěn do středu jádra pěkně zapadají. Matrace je oboustranná. Tužší strana matrace ze studené pěny má zajišťuje pevnost, vysokou nosnost, odolnost a středně tužší strana zajišťuje pohodlí.

 

Matrace z kvalitních a vysoce odolných pěn s velmi vysokou nosností.
Dvě masivní ložné plochy zapadají do středu jádra díky nelepenému zámku.
Dokonalá vzdušnost, hygiena, odvod potu a snadná údržba díky nelepenému spoji.
Strana s velmi vysokou tuhostí – HARD – žlutá, studená pěna 45 kg/m3.
Strana s vysokou tuhostí – SOFT – hnědá, pěna Flexifoam® 40 kg/m3.
Střední část z pěny Flexifoam® HARD-HARD 50 kg/m3 s vysokým stupněm tuhosti = stabilní páteř matrace.
Vnitřní pětizónová profilace = optimalizace podpory páteře a uvolnění těla. Nežádoucí protitlak je v nejvyšší možné míře omezen.
Doporučené uložení na lamelové a laťkové rošty s maximálním rozestupem lamel 3 cm. 
Výška matrace cca 26 cm
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

 

Matraci je možné umístit na polohovatelný lamelový rošt, lamelový rošt bez polohování nebo laťový rošt.