fofr-nabytek.cz

Velký psací stůl s nástavcem pure – bílá

Hodně oblíbený výrobek Velký psací stůl s nástavcem od skvělé značky CLK najdete zde teď za super peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 9 263 Kč.
Velký psací stůl s nástavcem pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 263 10 292 Kč Sleva -9%

Velký psací stůl s prostornou pracovní deskou v bílém dekoru se strukturou má v přední části zaoblené rohy, což přispívá k větší bezpečnosti. Ihned pod pracovní deskou, která je opatřená otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce, nalezneme dvě úzké zásuvky. Levá zásuvka je širší, prakticky dělená na tři části přepážkou. V jednom z oddílů také naleznete praktický pořadač na kancelářské předměty. Čílko pravé menší zásuvky je zdobené děrovaným plechem. Pod touto zásuvkou nalezneme další zásuvku, která je uzamykatelná.

 

Nesmíme opomenout ani praktická dvířka, za kterými se skrývá polička, dělící prostor vedví. Z vnější strany stolu je také připevněný praktický háček, kam si může dítě zavěsit třeba aktovku nebo batoh. Dvířka i všechny zásuvky jsou doplněné o tiché a bezpečné zavírání. Na první pohled vás upoutá promyšlenost úložných prostor nástavce na stůl. Do prostorných polic je možné ukládat knihy a dokumenty jak na výšku, tak na šířku. Rozvržení pojme i opravdu velké formáty. Dvoje dvířka, zavěšená v pantech, skrývají za každými z nich praktickou poličku, která dělí prostor vpůli.

 

Na zadní straně nástavce v prostoru nad pracovní deskou nalezneme na pravé straně praktický držák na psací potřeby. Nad ním je technologicky vyspělá nabíjecí jednotka, která se může pochlubit hned dvěma USB porty. Pohodlně si zde nabijete tablet nebo mobilní telefon. Na levé straně je umístěná menší odkládací ploška se zvýšeným okrajem, kde si můžete opřít knihu nebo tablet. Tento nástavec se k psacímu stolu jednoduše přimontuje zezadu a stůl s nástavcem tak společně splynou v jeden dokonalý celek. 

 

Rozměry velkého psacího stolu s nástavcem Pure jsou 138x179x58cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.