fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj chloe iii – bílá

Akční a ve slevě produkt Dětský pokoj chloe iii od našeho známého výrobce CLK jde získat aktuálně na webu ve slevě. Nyní lze objednat jen za 34 441 Kč.
Dětský pokoj chloe iii - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
34 441

Nábytek z pokoje Chloe III je pro větší bezpečnost vašeho dítěte opatřen zaoblenými hranami a jen velice decentně dekorovaný drobným potiskem. Díky neutrální bílé barvě se bude skvěle vyjímat v pokojíčku pro miminko holčičku i chlapečka. Jak vaše děťátko poroste a bude si samo chtít zvolit barevné schéma svého pokojíčku, potěší vás skutečnost, že tento nábytek krásně vynikne v pestrobarevně vymalovaném pokojíčku i v pokojíčku dekorovaném barevnými tapetami se vzorem. Veškerý nábytek z tohoto setu je vyrobený z kvalitního lamina, jehož hlavní předností je snadná údržba a dobrá odolnost. Šatní skříň je navíc posílena MDF deskou. 

 

Dětská rostoucí postýlka s výsuvem Chloe nabízí prostor pro matraci po celé své délce a na jejích postranicích je připevněn přebalovací pult o rozměrech 84x47cm (h,š). Postýlka má jednu polohu perforovaného deskového roštu a jenu pohyblivou bočnici (teleskopické tyčky). Až nebude potřeba využívat přebalovací pult a nastane pro vaše dítě ten správný čas výměny postýlky za dětskou postel, jednoduše rostoucí postýlku dle montážního návodu rozložíte. Dítě tak získá vlastní postel s ložnou plochou 80x180cm. Z přebalovacího pultu se nyní stanou dva nové kusy nábytku – malá knihovna a noční stolek. Postel je v této variantě dle výrobce vhodná až do věku 14 let. Ve spodní části postýlky je prostorná zásuvka. Výsuv je součástí postýlky, lze jej využít jako úložný prostor nebo dokoupením matrace 80x177cm jako přistýlku.

 

Zásuvková komoda je rozdělena na čtyři zásuvky, prakticky rozdělené přepážkami tak, abyste měli lepší přehled a aby se vám v zásuvkách lépe udržoval pořádek. Pneumatické tlumení pantů zajistí snadné a tiché dovírání zásuvek.

 

Třídvéřová šatní skříň Chloe vás velmi mile překvapí svým vnitřním dělením. Levá polovina skříně nabízí policovou část. Prostřední část skříně je především věnována dvěma visícím plochám, které představují dvě šatníkové tyče na menší oblečení, umístěné prakticky nad sebou. Jakmile dítě vymění malinké oblečení za větší, spodní tyče můžete jednoduše odejmout. I zde naleznete dvě praktické police. Horní šatníková tyč je navíc vybavena integrovaným LED osvětlením. Pravá strana skříně nabízí jednu větší visící plochu, dvě police a dvě praktické zásuvky. Šatníková tyč je i v této části skříně vybavena integrovaným LED osvětlením. Skříň je také opatřena pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání dveří.

 

Dětský pokoj Chloe III se skládá z těchto prvků:

Dětská rostoucí postýlka s výsuvem Chloe – 183x111x89cm (h, v, š)
Zásuvková komoda Chloe – 77x80x41cm (š, v, h)
Třídvéřová šatní skříň Chloe – 133x201x54cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Chloe najdete níže v souvisejících produktech.