fofr-nabytek.cz

Psací stůl s kontejnerem timmy – dub artisan/černá

Kvalitní a levný kus Psací stůl s kontejnerem timmy - dub od skvělé značky FI jde pořídit u nás teď za nejnižší cenu. Na našich stránkách za 5 128 Kč.
Psací stůl s kontejnerem timmy - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
5 128 5 698 Kč Sleva -10%

Psací stůl Timmy poskytne k práci prostornou pracovní desku, kterou lze rozšířit kontejnerem. Ten je možné namontovat pod úhlem 90 stupňů, čímž se stůl stane rohovým. Pokud však preferujete klasickou verzi stolu můžete kontejner připevnit vodorovně. Kontejner je vybaven třemi zásuvkami s úchytkami o maximální nosnosti 2,5kg a otevřeným prostorem s policí, jejíž nosnost je 5kg. Pod pracovní plochou se nachází deska, která poslouží na uložení knih, sešitů nebo čehokoli co zrovna nebude žádoucí na horní desce.

 

Stůl je zhotoven v líbivém dekoru dub artisan a doplněn černými plochami. Tato kombinace je poměrně neutrální a nebude tak obtížné zakombinovat stůl do interiéru. Materiálem pro výrobu je lamino o tloušťce 16 a 25mm, které potěší nenáročnou údržbou a dobrou mechanickou odolností. Stůl je posílen ABS a HDF 3mm. Rozměry psacího stolu Timmy jsou 137,5×101,5x75cm (š, h, v).

 

Psací stůl Timmy v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek.