fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň betty – bílá/růžová

Tento kvalitní a levný výrobek Dvoudveřová šatní skříň betty od našeho výrobce CLK jde sehnat tady za báječnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 6 323 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň betty - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
6 323

Milujete nakupování oblečení natolik, že jsou vaše skříně nacpány k prasknutí? Pokud se nehodláte vzdát žádného z těžce nastřádaných kousků, je načase pořídit další úložný prostor. Ten vám poskytne šatní skříň Betty. Úložný prostor najdete v podobě šatní tyče, nad kterou se nachází police. Pokud byste chtěli prostor rozšířit, je možné pořídit doplňkové police, které se umísťují do spodní části. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání.

 

Design skříně se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými růžovými detaily je skříň lehce kombinovatelná a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Skříň působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Šatní skříň Betty je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry dvoudveřové skříně Betty jsou 97x62x184cm (š, h, v). Růžové detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.