fofr-nabytek.cz

Třídveřová šatní skříň jack – dub lancelot

Výjimečný kus Třídveřová šatní skříň jack - od přední značky CLK máte možnost najít bezpečně online za nejnižší cenu. Pouze nyní za 13 356 Kč.
Třídveřová šatní skříň jack - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 356 14 059 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Poličky, šatníková tyč nebo snad výsuvné zásuvky? Nemůžete se rozhodnout? Ani nemusíte! S šatní skříní Jack získáte všechno. Zachovat pořádek v domácnosti je někdy nad naše síly. A co teprve v dětském pokoji? S dostatkem úložných prostor to však zvládnete mnohem lépe. Jedním z řešení úložných prostor může být právě šatní skříň. S šatní skříní Jack budete mít ve věcech konečně pořádek.

 

Skříň je po stránce designové je pečlivě propracována do sebemenších detailů. Kromě designu je však třeba myslet na vnitřní vybavení, které je snad nejdůležitějším kritériem při výběru skříně. Je důležité i pro nás pohodlné, aby tričko, svetr, bunda, kalhoty i ponožky, zkrátka každý kus oblečení, měl své místo. Velkou výhodou pak bude, že najdeme rychle vše, co potřebujeme a obsah skříně přitom nemusíme obrátit vzhůru nohama.

 

Šatní skříň Jack disponuje naprosto skvělým vnitřním uspořádáním. Po otevření dveří spatříte police, šatníkovou tyč a zásuvkový kontejner. Na police můžete poskládat trička, svetry či mikiny. Šatníková tyč zase báječně poslouží na zavěšení oblečení. Kontejner se skládá ze tří praktických zásuvek, ve kterých můžete skladovat například spodní prádlo.

 

Šatní skříň Jack je inspirována pirátskou tématikou, stejně jako ostatní nábytek z této kolekce. Zbožňuje vaše dítě hraní na piráty? S pokojem zařízeným v pirátském duchu se bude moct považovat za skutečného novodobého piráta. Pověst pirátů se postupem času mění. Ze zločinců se stali spíše hrdinové a po několika úspěšných filmech se piráti opět dostali do povědomí a pozornosti obyvatel, kteří si je okamžitě oblíbili. Jste připraveni na velkolepé dobrodružství? Neváhejte, nasaďte pirátský klobouk a vzhůru na palubu. Nábytek dětských snů je již na obzoru. Vytaste z kapes dalekohled, kompas a vydejte se na cestu za dobrodružstvím. S kolekcí nábytku Jack jej zažijete z pohodlí domova.

 

Šatní skříň Jack je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba. Rozměry šatní skříně Jack jsou 122x55x203cm (š, h, v).

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.