fofr-nabytek.cz

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a osvětlením memphis – dub

Diskontní výrobek Šatní skříň s posuvnými dveřmi a od dodavatele kvalitních produktů BF můžete sehnat v naší nabídce za akční cenu. Aktuálně za 23 255 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a osvětlením memphis - dub
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
23 255

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Do prostoru ložnice nebo předsíně doporučujeme šatní skříň s posuvnými dveřmi Memphis. Tato skříň má dvoje plná dvířka a jedny zrcadlová. Skříň je uvnitř vybavená tyčemi na šaty a policemi (viz foto). Nabízí dostatek úložného prostoru jak pro velké, tak malé oděvy. Na čelních plochách plných dveří jsou lišty v šedé barvě, které jsou typické pro tuto kolekci. Součástí šatní skříně je osvětlení.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry šatní skříně Memphis jsou: 223×205,5x62cm (š, v, h)