fofr-nabytek.cz

Patrová postel 90x200cm lincoln – dub/dub modrý/tmavě modrá

Akční produkt Patrová postel 90x200cm lincoln - od známé značky CLK jednoduše můžete získat v naší online nabídce až neuvěřitelně levně. Akční ceny od 8 557 Kč.
Patrová postel 90x200cm lincoln - dub/dub modrý/tmavě modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 557 10 696 Kč Sleva -19%

Ideálním řešením do dětského pokoje pro více sourozenců je patrová postel. Ušetříte s ní spoustu místa, kterého v této místnosti není nikdy dost. Originální vzhled dodává posteli dekor dubového dřeva v kombinaci s odstíny uklidňující modré barvy. Komfortní spánek zaručí dvě lůžka o rozměrech 90x200cm. O bezpečnost se starají zábrany po všech stranách na vrchním lůžku, které brání pádu dítěte. Žebřík je vybaven protiskluzovou úpravou podle nejmodernější technologie. Pohodlí zaručí také dostatečná mezera mezi jednotlivými lůžky. Ta závisí na výšce matrace a pohybuje se v rozmezí 70-80cm. Hlavním použitým materiálem je lamino, u nějž oceníte především snadnou údržbu a vysokou otěruvzdornost.

 

Součástí postele jsou kvalitní deskové rošty na zpevněném kovovém rámu. Matrace je však nutno dokoupit zvlášť v rozměru 90x200cm. Spací prostor je možné rozšířit o další lůžko, pomocí zasouvací přistýlky pod postel Lincoln. Tu najdete i společně s vhodnými matracemi níže v souvisejících produktech. Nosnost každého z lůžek je stanovena na 130kg. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry dětské patrové postele 90x200cm Lincoln jsou 97x160x213,5cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln naleznete níže v souvisejících produktech.