fofr-nabytek.cz

Třídvéřová šatní skříň chloe – bílá

Tento vynikající výrobek Třídvéřová šatní skříň chloe od skvělé značky CLK můžete najít zde opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 14 059 Kč.
Třídvéřová šatní skříň chloe - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
14 059

Levá část skříně nabízí policovou část, která vás velmi mile překvapí vnitřním dělením skříně, vedeném nejen v horizontální poloze, jak jsme u polic zvyklí, ale i v praktickém vertikálním dělení, což vám ulehčí udržovat ve skříni pořádek. Horizontální police jsou navíc jemně tvarované do oblouku, což potěší každé oko, které do skříně jen nahlédne.

 

Prostřední část skříně pravá je především věnována dvěma visícím plochám, které představují dvě šatníkové tyče na menší oblečení, umístěné prakticky nad sebou. Jakmile dítě vymění malinké oblečení za větší, spodní tyče můžete jednoduše odejmout. I zde naleznete dvě praktické police. 

 

Pravá strana skříně nabízí jednu větší visící plochu, dvě police a dvě praktické zásuvky. Šatníková tyč je i v této části skříně vybavena integrovaným LED osvětlením. Skříň je také opatřena pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání dveří. Úchytky skříně jsou kulaté a dekorované jemným potiskem. K výrobě bylo použito kvalitní lamino posíleno MDF deskou.

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně Chloe jsou 133x201x54cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Chloe najdete níže v souvisejících produktech.